כשרות RK

(ROTTEBERG KASHRUT)

הרב נחמיה רוטנברג נולד בירושלים וגדל בירושלים למד בישיבת פונביז' בבני ברק הוסמך להוראה על ידי הרבנות הראשית בישראל, ולמד בבית מדרש להוראה בישיבת קול יעקב, וכן למד אצל הרב מרדכי אליהו זצ"ל.

הרב נחמיה רוטנברג הגיע לוינה לכהן כרב בקהילה בשנת 2002 במשך כהונתו כרב היה ראש בית מדרש "זהות"  ותוך כדי עבודתו בקהילה עסק רבות בעניני כשרות כנציג של בדצי"ם רבים מרחבי העולם לפקח על ייצור מזון באיזור אוסטריה. עוד קודם לשנת 2002 בהיותו גר בארץ ישראל התעסק בכשרות והעביר תוכנית רדיו שבועית על כשרות.

עיקר התמחותו של הרב רוטנברג בעשור האחרון הוא בכשרות בתי מלון ברחבי אירופה. כשרות בית מלון יש בה עבודה והתמחות מיוחדת, הכרת המטבחים התעשייתיים, צורת הכשרת המטבח, ידע רחב בכשרות מוצרי המזון באירופה.

הרב נחמיה רוטנברג עמל זמן רב על רשימת כשרות לקהילה בוינה למאות מוצרי מזון שנמכרים ברשתות השיווק הגדולות ברחבי היבשת. ידע זה חשוב מאוד ונותן אפשרות למפעילי בתי המלון באירופה להביא מוצרים מקומיים ולא צורך לייבא מישראל או מארה"ב.

כמו"כ הרב רוטנברג עמל במשך כל ימות השנה להשיג שחיטת בשר ועופות ברחבי אירופה ברמה כשרותית מהודרת וטובה ביותר ובמחיר ראוי. לכל שחיטה הרב רוטנברג שולח משגיח מיוחד מטעמו. לוודא שמשלוח הבשר מתחילת דרכו יגיע למלון בכשרותו בפיקוח המירבי.

הרב-נחמיה-רוטנברג

Verein Kashrut Europa ZVR-Zahl: 54305011
Haidgasse 1, 1020 Wien Austria
Tel: +436889171489
Email :nr@zehut.org

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות