קרוז כשר

כדאי לבחור בקרוז כשר?

קרוז כשר בספינת תענוגות הופך בשנים האחרונות לאופציה הטובה ביותר עבור חופשה מפנקת ואיכותית. בין אם מדובר בחופשה זוגית, בין אם מדובר בחופשה משפחתית, בין אם מדובר בחופשה של קבוצת חברים ובין אם מדובר בכל סוג של חופשה אחרת, הרי ששיט תענוגות מהווה כיום תחליף לחופשה ביעד כזה או אחר בחו"ל.

מגוון יעדי השיט, ספינת התענוגות המכילה בה שלל אטרקציות שונות וחדרים מפנקים, המגוון של היעדים, המחיר המשתנה בהתאם לסוג ההפלגה הנבחרת, וההיצע בתחום הקרוזים הכשרים, הופכים את הקרוזים לחופשות רלוונטיות עבור כלל האוכלוסייה ובהתאם לכך, נבחרים פעם אחר פעם על ידי קהל רב. אם מתחשק לכם חופשה קצת שונה מחופשה סטנדרטית ומוכרת, אשר עומדת בגבולות ההלכה ובעלת אווירה דתית, הפלגות לדתיים או בשמן האחר: קרוז כשר, הן בדיוק הדבר עבורכם.

למה דווקא קרוז כשר?

אז למה בעצם דווקא קרוזים? קרוזים מהווים שיט באנייית פאר גדולה. כלומר, אדם אשר בוחר בקרוז, בוחר בחופשה במלון צף. אותו מלון צף עובר מיעד ליעד, בהתאם לאורך שייט כשר ומסלול שנבחרו מראש. בכל יעד שבו האונייה עוגנת, ניתן ליהנות מטיול באותו יעד, ביקור באתרים שונים ועוד. כלומר, הבחירה דווקא בקרוזים, מאפשרת לכל אדם ליהנות ממגוון רחב של יעדים, מבלי שהוא יידרש להגיע אליהם באופן עצמאי, מבלי שהוא יצטרך לארוז מזוודות, לפרוק אותן ושוב לארוז ועוד.

אין ספק שמדובר בחופשה האידאלית עבור כל אדם. חשוב מאוד לזכור שלא כל קרוז מתאים לכלל האוכלוסייה. כלומר: לא כל קרוז יתאים לאנשים אשר שומרים דת ומסורת. ישנם קרוזים אשר המטבח שלהם איננו כשר, התכנים שבספינה לא בהכרח מתאימים לאנשים דתיים ועוד. לכן, אנשים אשר שומרים דת ומסורת, יכולים לבחור כיום בהפלגות לדתיים.

למי כדאי לבחור בהפלגות לדתיים

הפלגות כשרות או הפלגות כשרות למהדרין, מהוות הפלגות שכדאי לכל אדם דתי או אדם אשר שומר מסורת לבחור בהן. על אף שגם אדם דתי ושומר מסורת, יכול לבחור בקרוז רגיל, אך הדבר ידרוש ממנו דאגה לאוכל כשר עבור כל משך הקרוז וכן, הימנעות מפעילויות שונות בספינה בשל אי התאמתן לאמונותיו.

לכן, כל אדם דתי יכול לבחור כיום הפלגות לדתיים, אשר רלוונטיות עבור הציבור הדתי באופן ספציפי. אמנם הפלגות כשרות מוצעות לכלל הציבור, אך אין ספק ששומרי מסורת ודת ייהנו יותר בהפלגות מעין אלה. בהפלגות כשרות ניתן לקבל אוכל כשר, למצוא מניני תפילות על הספינה וליהנות מתכנים המתאימים לשומרי דת ומסורת. כמובן שבטרם תבחרו קרוזים כשרים, חשוב שתבחנו היטב מהם היעדים של אותה ההפלגה, מה תקבלו על הספינה והאם ההפלגה אכן מתאימה בכל רבדיה לשומרי דת ומסורת.

כיצד בוחרים הפלגה לדתיים

בגדול יש שני סוגי הפלגות לדתיים: ישנן הפלגות כשרות המציעות עבור הציבור הדתי אוכל כשר, אשר מובא מהארץ בחמגשיות. על אף שמדובר באוכל כשר אשר חוסך משומרי דת ומסורת להביא אוכל כשר מעצמם מבית, אין ספק שחמגשיות לא תמיד יהוו את החוויה הקולינרית הטובה ביותר.

הסוג השני של הפלגות כשרות הן הפלגות אשר בתחום הקולינרי, מעניקות חוויה הרבה יותר איכותית לכל נופש. הפלגות מעין אלה מציעות עבור נופשים דתיים אוכל, אשר הוכן במטבח שהוכשר מראש, על ידי שף בעל שם. כל תהליך הכשרת המטבח והכנת האוכל מלווים על ידי רב, אשר משגיח היטב כי תהליך הכנת האוכל מתבצע בכל גדרי הדת וההלכה. כאשר בוחרים בהפלגה שכזו, ניתן ליהנות מנופש חוויתי ואיכותי בכל הרבדים.

סיבות נוספות לבחור בהפלגה לדתיים

מעבר לעובדה שקרוז כשר מספקת בפן הקולינרי חוויה עשירה, איכותית וטעימה לכל שומרי הדת והמסורת אשר על הספינה, ניתן למצוא קרוז כשר לקריביים וגם מגוון של יתרונות. כך לדוגמא: אדם אשר חשוב לו להתפלל במניין את כלל התפילות, ימצא לרוב על הפלגה כשרה למהדרין מניני תפילות. כמו כן, התכנים אשר יהיו על הספינה לרוב יתאימו לציבור הדתי והאווירה בספינה מעין זו תהיה תואמת לציבור הדתי.

אין ספק שגם האוכלוסייה בהפלגה שכזו תהיה ברובה אוכלוסייה שומרת דת ומסורת, מעצם העובדה שמדובר בהפלגה המותאמת לאוכלוסייה שכזו ולכן, אדם דתי שבוחר בהפלגה זו, ייהנה גם מההון האנושי שעל האונייה במהלך ההפלגה וימצא עמו לא מעט תחומי עניין משותפים.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
שלח
שיתוף ב twitter
צייץ
שיתוף ב pinterest
PIN IT

תגובות

עוד בבלוג

כתבו לנו

ליצירת קשר בכל נושא, נא מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות