הפלגה כשרה

הפלגה כשרה

תכנון הפלגה כשרה משפחתית זה לא דבר קל. כאשר מעוניינים לצאת עם הילדים לנופש בחו"ל, יש להיערך בהתאם מבחינת העברת זמן הטיסה עם הילדים, בחירה ביעדים המותאמים לילדים ועוד. לא מעט משפחות מעוניינות לשדרג את הנופש המשפחתי שלהם בחו"ל ולבחור באופציה אשר הם עדיין לא חוו כמשפחה. אין אופציה טובה יותר לנופש משפחתי משייט מפנק ואיכותי, המותאם מבחינת היעדים שלו גם לילדים. שייט משפחתי מאפשר לכל משפחה ליהנות מזמן משפחתי מגבש ומהנה, על הפלגה באוניה בשבת המציעה בה מלבד חוויה של שייט קסום, גם מגוון פעילויות ואטרקציות לכלל המשפחה.

מדוע דווקא הפלגה כשרה עבור נופש משפחתי

הפלגה עבור נופש משפחתי, ללא ספק מהווה חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה. ילדים מאוד אוהבים ים וכאשר מדובר על שהייה בספינת תענוגות ששטה בים, אין דבר אטרקטיבי יותר עבור ילדים. כאשר הילדים יגלו שמלבד השייט עצמו שמהווה אטרקציה עבורם, הם יכולים למצוא על סיפון האונייה בריכה ומגוון פעילויות שונות ואטרקטיביות המותאמות להם, הם ללא ספק יתייגו את ההפלגה המאורגנת כחופשה המשפחתית המושלמת ביותר שהיו בה. כיום ניתן למצוא מגוון הפלגות המוצעים למשפחות.

הפלגות מעין אלה יגיעו ליעדים שיכולים לעניין גם ילדים בכל הגילאים, יציעו בספינה אטרקציות לילדים וכן, יציעו תפריט המותאם בין היתר גם להעדפתם הקולינרית של ילדים. גם החדרים בשייט משפחתי, יהיו חדרים משפחתיים רחבים אשר יכולים לאכלס בנוחות ובאיכות את כלל המשפחה. כאשר מדובר במשפחה גדולה, ניתן לבחור ביותר מחדר אחד בספינה עבור אכלוס המשפחה. חשוב וכדאי לבחור בחדרים סמוכים אלה לאלה.

הפלגה כשרה למהדרין לציבור הדתי

לא מעט משפחות דתיות המחפשות רעיון לנופש משפחתי, מתוודעות אל הפלגות השונים המוצעים כחופשות משפחתיות. אולם, לא פעם משפחות דתיות לא יכולות לבחור בהפלגות המוצעים למשפחות, מכיוון שהשייט בספינה איננו מותאם לאורח החיים הדתי של המשפחה. במיוחד עבור אותן משפחות מוצעים כיום הפלגות לדתיים המיועדות עבור משפחות.

הפלגות כשרות בעולם לכל המשפחה, מציעים הפלגה בספינת תענוגות אשר איננה נופלת באטרקציות שהיא מציעה וביוקרה שלה, מהספינות המוצעות במסגרת הפלגות רגילים. ההבדל בין הפלגות כשרים למשפחות להפלגות שאינם כשרים עבור משפחות מתמקדים בשני מישורים עיקריים: המישור הקולינרי ומישור התוכן אשר מוצע לשוהים על הספינה.

הפלגות כשרות לציבור הדתי 

אז מה בעצם תמצאו בהפלגה משפחתית כשרה? ראשית כל, כאשר תבחרו הפלגה לחרדים של החברה הטובה ביותר בתחום, תקבלו חוויה קולינרית עשירה ומשובחת. שלא כמו בחברות המציעות הפלגות כשרות בעולם לציבור שומר הדת והמסורת מנות בחמגשיות שהוקפאו ומופשרים לפני כל ארוחה, הרי שהפלגות כשרות של החברה הטובה ביותר בתחום זה, יציעו לכם אוכל גורמה כשר ומשובח, אשר מכין שף מקצועי ומנוסה מדי יום ביומו.

האוכל בהפלגה משפחתית כשרה יותאם כמובן גם לטעמם של הילדים במשפחה. החברה המציעה הפלגה כשרה מעין זה, דואגת להכשיר את המטבח שבאוניה, להציב בו שף יחד עם משגיח כשרות, אשר דואגים להכין את האוכל המשובח ביותר עבור כל ארוחה. מעבר לפן הקולינרי, בהפלגה משפחתית כשרה תמצאו תכנים הולמים ופעילויות מתאימות הן עבור ציבור דתי מבוגר יותר והן עבור ציבור דתי צעיר.

הפלגה כשרה – מדוע דווקא הפלגה משפחתית כשרה

בעוד שמבוגרים אשר בוחרים בהפלגה רגילה, מתוודעים אל האוכל הלא כשר שמוגש בו, אך יודעים לשלוט בעצמם ולבחור לאכול את האוכל הכשר שהצטיידו בו מראש, הרי שדחיית סיפוקים היא דבר קשה יותר עבור ילדים. לבחור בהפלגה משפחתית רגיל ולהביא אוכל כשר מהבית או להזמין מראש אוכל כשר שיובא בחמגשיות, יגרמו לילדים לבחון את האוכל הכשר הפחות אטרקטיבי, אל מול האוכל הלא כשר האטרקטיבי יותר ולהרגיש תסכול מכך שאין להם גישה אליו. מכיוון שבסופו של דבר המגמה של חופשה משפחתית היא להעניק לכלל המשפחה את החוויה הטובה ביותר בכל הרבדים, אם אתם שומרי דת ומסורת והחלטתם לבחור בהפלגה עבור חופשה משפחתית, כדאי מאוד שתבחרו בחברה המציעה שייט כשר אשר מציעה החברה הטובה ביותר בתחום

הפלגה לדתיים יכולה להוות חופשה משפחתית נהדרת, כאשר היא מותאמת למשפחה וכאשר היא מותאמת לאורח החיים הדתי של המשפחה. אין ספק שנוח יותר לבלות חופשה משפחתית בשייט תענוגות, כאשר האווירה, התכנים והאוכל, מתאימים לאורח החיים הדתי של המשפחה.

kosher cruise

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
שלח
שיתוף ב twitter
צייץ
שיתוף ב pinterest
PIN IT

תגובות

עוד בבלוג

כתבו לנו

ליצירת קשר בכל נושא, נא מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות